restauracja no7 Kraków - wirtualne wycieczki

Wirtualne wycieczki – poczuj klimat odwiedzanego miejsca

Panoramy 360 to idealny sposób na zaprezentowanie danego miejsca przez internet. W odróżnieniu od zwykłych fotografii panoramy nie są ograniczone kadrem co daje możliwość poczucia atmosfery danego miejsca. Podczas gdy zwykłe fotografie uwzględniają tylko jeden kadr, to takie wirtualne spacery dają internautom możliwość rozglądania się w różnych kierunkach, przemieszczania, a nawet można przybliżyć do detali, które w jakiś sposób wydały się interesujące.

Wirtualne wycieczki to kilkadziesiąt panoram połączonych ze sobą, tak aby osoba oglądająca mogła poczuć jakby była w tym miejscu i widziała to wszystko „na żywo”. Tradycyjne metody opisywania różnych miejsc, takie jak zdjęcia, opisy, mapy oraz plany, są skuteczne. Jednak brakuje im jednej bardzo ważnej cechy, którą jest interaktywność i która mają omawiane tutaj wirtualne spacery.

Interaktywność przeciwnie do tradycyjnych metod pozwala internaucie na pewną niezależność, to on wybiera kierunek, w który chce się udać. Panoramy 360 stały się niezwykle popularne także jako sposób nakłonienia potencjalnego klienta do skorzystania z usług danej firmy np. biur podróży czy restauracji. Z całą pewnością każdy klient chętniej skorzysta z takich zastosowań, które podziałają na jego wyobraźnię bardziej niż zwykłe zdjęcia czy filmy.

Obecnie na rynku pojawia się coraz więcej firm oferujących stworzenie takiej panoramy sferycznej. Oprócz wykorzystania w sposób przemysłowy takiego zastosowania, daje ono także wiele radości i pozwala nam na przeżycie czegoś nowego i zaskakującego. Jeśli prowadzisz zatem własną działalność i chciałbyś ją pokazać od środka klientom to warto postawić na wirtualne wycieczki.

Reklama: Wirtualne Wycieczki Kraków