sprzęt filmowy można wynająć

Skąd wziąć sprzęt filmowy? Sięgnijmy po wynajem!

Reklama jest dźwignią handlu, jednak aby stworzyć dobrą reklamę, najlepiej spot reklamowy będziemy potrzebowali dobrego sprzętu filmowego. Niestety prowadząc małą działalność nie jesteśmy w stanie takiego sprzętu zakupić.

Sprzęt filmy kosztu bardzo dużo pieniędzy i przede wszystkim po ok. jednym roku traci bardzo na swojej wartości, zwłaszcza że technika rozwija się bardzo szybko i za rok zakupiony sprzęt będzie już przestarzały.

Wypożyczalnia sprzętu filmowego – w Krakowie polecam http://www.rentgrandfox.pl/ – to świetne rozwiązanie dla wszystkich przedsiębiorców, którzy nie chcą nabywać nowego sprzętu filmowego tylko skorzystać z niego na zasadzie rental.

Ten sposób umożliwi nam wynajem sprzętu filmowego do zrealizowania swojego zaplanowanego przedsięwzięcia bez potrzeby inwestowania dużych środków finansowych. Wypożyczając sprzęt filmowy z całą pewnością pracownicy posłużą nam radą, jaki sprzęt powinniśmy wypożyczyć, jak obsługiwać takie sprzęt itp.

W bardzo dużej liczbie przypadków mamy również możliwość negocjacji ceny takiego wypożyczenia, w zależności od liczby wypożyczanego sprzętu, długości wypożyczenie itp.

W wypożyczalni oprócz kamer wideo, znajdziemy również różnego rodzaju statywy, mikrofony czyli wszystko co będzie nam niezbędne do prawidłowego, zgodnego z wytycznymi zrealizowaniem naszego projektu wideo.

Wypożyczalnie wypożyczają również sprzęt dla klienta indywidualnego, jeśli potrzebujemy go np. na jakiś czas rodzinny wyjazd.