kapsle kolekcjonerskie

Kolekcjonowanie przypinek

Każdy z nas jako dziecko zbierał wiele rzeczy. Jedni zbierali znaczki do swoich klaserów licząc, że kiedyś uda się je sprzedać za ogromną cenę, i tych ludzi było chyba najwięcej. Kolejni zbierali przypinki, kapsle z butelek czy też piwa, jeszcze inni zbierali widokówki, karty telefoniczne, świeczki, figurki różnego rodzaju, butelki i wiele, wiele innych cudnych rzeczy.

Wtedy widziało się w tym jakiś sens, nie do końca dziś wiadomo jaki, ale jakiś powód był naszego gromadzenia tychże cudownych rzeczy. Jak chciałbym zwrócić szczególną uwagę na przypinki, które to nawet w dzisiejszych czasach są dalej zbierane przez wielu ludzi. Nie jest to tylko hobby lecz forma zbierania pamiątek z wyjazdów w róże zakątki polski i nie tylko.

Plusem tego zbierania jest to, że nie musimy mieć szczęścia, żeby znaleźć przypinki unikatowe. Można je nabyć na straganach, w sklepach z pamiątkami oraz innych punktach w mieście, które aktualnie zwiedzamy. Otrzymamy je również na różnorodnych targach i eventach, a są przecież jeszcze… przypinki na zamówienie (kupisz je tutaj: https://buttonfly.pl/) – czyli unikatowe plakietki według naszego projektu. Taka przypinka może służyć również jako mały prezent dla bliskiej nam osoby, który przywozimy z miejsc, które mogliśmy podziwiać i zwiedzać.

Ogromnym plusem takiego badzika jest to, że zazwyczaj nie jest on zbyt wielki i można go przechowywać w większej ilości w zwyczajnym pudełku lub po prostu przypiąć do czegoś. Faktem jest, że owe przypinki i szybko z mody pewnie nie wyjdą i zainteresowanie nimi jest całkiem spore, już od paru dobrych lat. Dawniej nie było tyle gier komputerowych i ludziom do sprawienia małej przyjemności nie potrzeba było wielu pieniędzy. Teraz można się spotkać z różnymi buttonami w szkołach, przedszkolach czy na mundurkach harcerzy, którzy w ten sposób odznaczają się tym za konkretne zasługi.

Na przypinkach możemy również coś manifestować. Istnieje bowiem możliwość tworzenia własnych napisów czy obrazków na owych przypinkach, decydując się na wspomniane wcześniej przypinki na zamówienie. Jeśli interesuje Cię więc button nie taki, który jest ogólnodostępny to proponuję zajrzeć na wskazaną wyżej stronę producenta przypinek.