katalogi stron

Katalogowanie stron internetowych

Najlepszym i jednocześnie tanim sposobem na uzyskanie linków wartościowych są multikody do katalogu. Promocja własnej strony w internecie powinna rozpoczynać się od dodania witryny do firmowych baz. Każdy katalog jest stworzony na indywidualnym oraz autorskim skrypcie.

Optymalizacja katalogów

Posiadają one unikalne IP i są całkowicie wolne od spamu. Warto zauważyć, że poszczególne katalogi firm są właściwie zoptymalizowane pod większość wyszukiwarek dostępnych na rynku. Dodanie linku adresy swojej strony internetowej do katalogu na pewno zwiększy szansę na wyższą pozycję witryny w wyszukiwarce. Katalogi stron SEO to miejsca w internecie, w których udostępniane są różnorodne domeny stron internetowych. Jednocześnie dodawane są wszystkie ważne informacje dotyczące poszczególnych stron. W ostatnich latach w Polsce możemy obserwować coraz większy wzrost katalogów. Mocne katalogi stron internetowych stają się obecnie normą w wielu dobrze prosperujących firmach. Dzieje się tak, ponieważ obecnie większość ludzi rozpoczyna poszukiwania produktu od sprawdzenia ofert w internecie.

Multikody do katalogów

Multikody do katalogów to unikalne kody dostępu, które umożliwiają dodanie danego wpisu we wszystkich katalogach. Oznacza to, że jedna płatność wystarczy, żeby przy pomocy multikodu dodać stronę do większości dostępnych katalogów. W celu rozkręcenia swojej strony internetowej z pewnością przyda się założenie katalogu stron internetowych. Najlepszym przykładem jest porównanie katalogu do książki telefonicznej, jednak w katalogu wszelkie informacje znajdziemy znacznie szybciej.

Tworząc katalog stron internetowych pozyskujemy jednocześnie bazę klientów, którą będziemy mogli wykorzystać w przyszłości. Jest to znacznie tańsza i bardziej efektywna opcja od tworzenia wizytówek oraz drukowania reklam. Założenie katalogu nie powoduje żadnych dodatkowych kosztów.