czekoladki firmowe

Jak miło zapaść w pamięci naszym klientom?

Prowadząc działalność gospodarczą mniejszą lub większą, przede wszystkim mamy na względzie zadowolenie naszego klienta. Dbamy o to, aby w przyszłości chciał do nas wrócić lub chciał nawiązać stałą współpracę.
Aby tak się stało musimy dbać o niego na każdej płaszczyźnie. Od rzetelnie wykonanego dla niego zlecenia, po miłą obsługę oraz drobiazgi.

I to właśnie te drobiazgi sprawiają nam czasem najwięcej problemu.
Z klientem należy podtrzymywać stałe relacje, w delikatny i miły sposób przypominać o swojej działalności, na przykład przy okazji składania życzeń świątecznych. Tylko jaki to jest ten miły i delikatny sposób? Odchodzi się już od podarków rodem z poprzedniej epoki, które oprócz zapełniania barku klienta nie wnosiły nic do naszej relacji, klient później nie pamięta kto go obdarował.
Najnowszym i bardzo skutecznym gadżetem są słodycze reklamowe. Na czym polega ich fenomen? Otóż oprócz tego, że są miłym gestem, są też w dobrym tonie i guście. Firmy typu superslodycze.pl zapakują dla nas na przykład czekoladki firmowe w opakowanie z dowolną grafiką. Zamieścić na nich możemy dowolne informacje typu dane firmy, podziękowania lub życzenia.

Słodycze reklamowe są też idealnym pomysłem na promowanie swojej działalności. Uczestnicząc na przykład w targach branżowych, możemy w załączeniu do naszych ulotek rozdawać upominki w postaci krówki lub słodkiej czekoladki firmowej. Są one idealnym nośnikiem informacji, ponieważ na opakowaniu, papierku mamy dane naszej firmy. Poza tym miło zapadniemy w pamięci.
Dodatkowym atutem właśnie takiej promocji swojej działalności jest stosunkowo nieduży koszt.

Zobacz też: Czekoladki firmowe