ramy do obrazów

Dom pełen wspomnień

Dom to w życiu większości ludzi najważniejsze miejsce na świecie. Można do niego wrócić po ciężkim dniu w pracy, czy długiej podróży. Jest to miejsce relaksu, odpoczynku jak i również spotkań z rodziną i przyjaciółmi w mniejszym lub większym gronie. Niezależnie gdzie i z kim mieszkamy (blok, bliźniak, razem z rodzicami, wielopokoleniowo czy sami) powinniśmy uczynić swoje miejsce na ziemi takim jakim chcemy.

Najprostszym elementem, który możemy dowolnie modyfikować we wnętrzach są zdjęcia, które pokazują najlepsze momenty w życiu, te najważniejsze, najzabawniejsze, rodzinę i przyjaciół, pasję i wiele innych. Można stwierdzić, że zdjęć robimy tak dużo, że nie potrzeba ich wywoływać. Nic bardziej mylnego. Można mieć tysiące bądź miliony zdjęć w komputerze ale najchętniej wrócimy do zdjęć wywołanych „fizycznych”. Mają one niezwykłą moc.

Zdjęcia można wywoływać w różnych formatach i oprawić je w ramy do obrazów. Takie zdjęcia nabiorą charakteru i staną się bardziej wyjątkowe. Można również poszaleć z odmianami takowych ramek i użyć na przykład ramki, ceramiczne, gipsowe, plastikowe, metalowe o różnych fakturach, kolorach i kształtach, w zależności gdzie zdjęcie będzie docelowo wisiało lub stało na komodzie lub przy nocnej szafce.

Z takich zdjęć jeśli mamy ich na prawdę sporo można zrobić małą galerię na dużej ścianie używając ramek o różnej wielkości, przyczepiając je w niestandardowy sposób. Wtedy każda osoba, która będzie widziała taką ścianę będzie pod wrażeniem a stali goście często będą przystawać i oglądać garść rodzinnych wspomnień.