włoski smak italii

Da Pietro- rozsmakuj się w Italii

Moda na orientalne kuchnie przemija bardzo szybko. Włoskie smaki zostają jednak zawsze z nami na dłużej.

Jeżeli jesteśmy fanami słonecznych, włoskich dań to podczas wizyty w Krakowie zapełnimy swoje kubki smakowe najlepszymi specjałami, o których nawet nie śniliśmy. Na ulicy Rynek 19 znajduje się restauracja włoska, która zadowala podniebienia klientów blisko ćwierć wieku.

Kucharz tego miejsca powinien nazywany być dyrygentem niebiańskiego smaku. W żadnym innym miejscu nie znajdziemy tak pysznych tiramisu, past, czy placków pizza.

Restauracja oferuje swoje usługi nie tylko klientom indywidualnym, ale również biznesowym. Szkolenie, omawianie wyników pracy, a także świąteczny poczęstunek odbyć można w miłej, włoskiej atmosferze w samym środku polskiego Krakowa.
Elegancka kolacja, urodzinowe spotkanie i komunijna feta również odnajdą się w tym pełnym włoskich akcentów zakamarku Miasta Królów.

Włoska restauracja Da Pietro w swojej ofercie posiada najlepsze przykłady włoskiej kuchni. Znajdziemy tutaj przystawki zimne (np. płatki cielęciny z sosem z tuńczyka), ciepłe (np. krewetki na maśle), ale również dania bardziej sycące takie jak pasty ze szpinakiem. Apetyt podsycą aromatyczne zupy, takie jak krem pomidorowy oraz włoski bulion z parmezanowym lanym ciastem. Uczty dopełnią specjalnie dobrane przez sommeliera wina podchodzące z najdalszych zakątków Włoch.

Czasami jednak, nie możemy sobie pozwolić z różnych względów na wizytę w samej restauracji. Wtedy z pomocą przychodzi nam oferowany przez restauratorów catering. Przygotowane dania niczym nie odbiegają od tych podawanych w restauracji, dlatego możemy cieszyć się ich smakiem w każdym miejscu.

Włoska restauracja to jednak nie tylko jedzenie. Atmosfera, którą czuje się w Da Pietro w 100 % odpowiada tej, którą czujemy podczas rozmów z rdzennymi Włochami.