escape room sposobem na nude

4 pomysły na oryginalne spędzanie wolnego czasu

Zaczęły się wakacje i nie wiesz co ze sobą zrobić? Oglądanie kolejnego serialu przez cały dzień już Ci się nudzi? Oto kilka propozycji, żeby zorganizować sobie ciekawą rozrywkę w wolnym czasie.

Escape room można opisać jako pokój zagadek, z którego trzeba się wydostać. W zabawie bierze udział zazwyczaj kilka osób. Zostajecie zamknięci w pomieszczeniu – wypełnione jest różnego rodzaju łamigłówkami, po rozwiązaniu których dostajecie wskazówki. Pozwolą wam one na znalezienie wyjścia. Musicie zdążyć, zanim skończy się wam czas, z reguły godzina. Escape room w Krakowie? Nie ma problemu! Odwiedź http://www.lostroom.pl/ gdzie dostępnych jest wiele rodzajów pokoi, każdy o innej tematyce i historii wplecionej w rozgrywkę.

Świetnym sposobem na zabawę dla osób lubiących rywalizację i wyścigi jest tor gokartowy. W większości dużych miast są już takie miejsca. Możemy wybrać się tam sami, lecz największą frajdę sprawia ściganie się ze znajomymi.

Wyszalejemy się także na paintballu – tutaj dobra kondycja jest niezbędna. Najlepiej zorganizować większą grupę osób i stworzyć dwie drużyny. W tej grze liczy się współpraca!

Jeśli boisz się pocisków z farbą, rozwiązaniem dla Ciebie będzie laser tag. Zasady są bardzo podobne – tylko zamiast kulek farby strzelamy laserem. Zabawa odbywa się w specjalnie przygotowanym pomieszczeniu.

To tylko niektóre z pomysłów na oryginalne rozrywki. Jeśli mieszkasz w dużym mieście, warto przeglądnąć internet i poszukać innych propozycji. Każdy znajdzie coś dla siebie!